Виворіт повіки

Виворіт повіки

(або ектропіон) - захворювання повік, при якому край повіки не прилягає щільно до ока, внаслідок чого слизова оболонка, що внормі прилягає до поверхні ока, вивертається назовні.

Чому виникають ввиворіт повіки?

Виворіт повіки найчастіше відбувається через вікові зміни, атонію та зменшення пружності тканин повіки. Також, ектропіон може виникати через ураження лицевого нерва (наприклад, після невриту), після травм, опіків або операцій на повіках.

Виворіт повіки
Виворіт повіки

Скарги при вивороті повіки:

Найчастіше, пацієнтів із виворотом повіки турбує сльозотеча (через те, що сльоза не може потрапити у носослізний канал), почервоніння ока, відчуття сухості та дискомфорту (адже око адекватно не зволожується сльозою та швидко пересихає).

Заворіт і виворіт повіки

Діагностика вивороту повіки:

Ектропіон, а також схильність до появи в майбутньому вивороту повіки, легко діагностувати при огляді у окуліста за допомогою спеціальних проб, які дозволяють оцінити пружність тканин повіки.

Халязіон видалення

Яке лікування вивороту повіки?

Найефективнішим методом лікування вивороту повіки є хірургий метод, який дозволяє назавжди забути про цю проблему.

Існує декілька видів хірургічний операцій з приводу виворота повіки. Конкретний метод корекції цієї проблеми визначається безпосередньо під час огляду у офтальмолога. Основною метою будь якої хірургічної операції при вивороті повіки є відновлення контакту слизової повіки з поверхнею ока, повернувши еластичність та збільшивши щільність натягу краю повіки.

Операція при вовроті повіки відбувається під місцевим знеболенням та триває орієнтовно 1 годину.

Для консультації та лікування  — звертайтесь за контактними даними!)

Валецький Юрій Юрійович — тел.: 096 696 56 63

Наші контакти:

розташування:

м. Луцьк, просп. Президента Грушевського, 21

Контактний телефон:
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-17:00

Слідкуйте за нами: