ВІТАМІНИ ДЛЯ ОЧЕЙ

ВІТАМІНИ ДЛЯ ОЧЕЙ

Вітаміни - це те, що необхідно нашому організму для здорового існування. Коли ми їмо, наш організм "розбиває" продукти на маленькі складові, в тому числі і на вітаміни. Деякі вітаміни, які потрапляють в наш організм, відкладаються в жировій тканині "на потім" та використовуються в міру необхідності. Такі вітаміни називаються жиророзчинними. Інші вітаміни - водорозчинні - перебувають в рідинах організму та швидко виводяться з організму та потребують постійного їхнього надходження із їжею.

Давайте розберемося які вітаміни є дійсно важливими для наших очей та де їх можна знайти.

Всього існує 13 вітамінів, доведено що 3 із них допомагають нашим очам.
Продукти, багаті на вітаміни А, С і Е є корисними для наших очей та загального здоров’я.
Вітаміни С і Е є корисними для сітківки, вітамін А — ще й і для рогівки.

  • Вітамін С — є водорозчинним вітаміном. Його багато міститься в овочах та фруктах, наприклад в шипшині, смородині, обліписі, апельсинах, грейпфрутах, зеленому перці, помідорах.
  • Вітамін Е — жиророзчинний, шукайте його в рослинних оліях (соняшниковій, оливковій), соняшниковому насінні, горіхах, а також в жирних сортах риби.
  • Вітамін А — також жиророзчинний. Продукти багаті на вітамін А — це: риб’ячий жир (із печінки тріски), теляча печінка, горобина. Вітамін А також можна отримати споживаючи продукти багаті на бета-каротин, який в кишківнику трансформується у ретинол — форму вітаміну А. Бета-каротин можна знайти в оранжевих фруктах та овочах, таких як славнозвісна морква.
Продукти для очей

Проте згідно з останніми дослідженнями (AREDS II), безпосередньо бета-каротин є менш важливим, на відміну від інших каротиноїдів — зеоксантину та лютеїну (шпинат, гарбуз, кукурудза, броколі). Їх ефективність у профілактиці, наприклад, такого страшного захворювання як вікова макулодистрофія (ВМД) клінічно доведена.

Що ж, як ви зрозуміли, для забезпечення наших очей необхідними вітамінами достатньо повноцінно харчуватись здоровою їжею, тоді вітаміни у вигляді капсул чи пігулок будуть вам непотрібними.

Для консультації та лікування  — звертайтесь за контактними даними!)

Валецький Юрій Юрійович — тел.: 096 696 56 63

Контакти:

розташування:

м. Луцьк, просп. Президента Грушевського, 21

Контактний телефон:
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-17:00

Слідкуйте за нами: