Видалення ксантелазм Луцьк

Ксантелазма

(або ксантома) - це доброякісний новоутвір, який вражає шкіру повік, має чіткі межі та характерний жовтуватий колір. Зазвичай, ксантелазми починають з'являютись у вигляді невеликих жовтуватих бляшок на шкірі повік ближче до носа, які з часом можуть зливаютись, збільшуватись у розмірах та погіршувати зовнішній вигляд обличчя людини. Зазвичай, окрім естетичної непривабливості, ксантелазми більше ніяк не турбують: вони є безболісними та не викликають будь-яких неприємних відчуттів.

Чому виникають ксантелазми?

Найбільш схильними до виникнення ксантелазм є:
— люди старше 45-50 років;
— жінки (ксантелазми частіше виникают та псують естетичний вигляд саме представницям прекрасної статі, хоча і в чоловіків також зустрічаються ксантеазми);
— люди з тими чи іншими хронічними захворюваннями, під час яких зустрічається порушення жирового обміну та обміну речовин: цукровим діабетом, атеросклерозом, артеріальною гіпертензією, захворюваннями печінки та підшлункової залози і тд.

ксантелазми видалення Луцьк

Діагностика:

Діагностика ксантелазм, зазвичай, не потребу великих зусиль та часу через їх характерний зовнішній вигляд.

Халязіон видалення

Яке лікування ксантелазм?

Найпоширенішими методами лікування ксантелазм є: 

— лазерне видалення, електрокоагуляція та кріодеструкія ксантелазм — дозволяють видалити ксантелазми розміром до 4-5 мм;

— хірургічне видалення — є основним метдом видалення ксантелазм, оскільки дозволяє позбутися цих утворів практично будь якого розміру. 

Хірургічне видалення ксантелазм відбувається під місевим знеболенням з накладанням косметичних швів, які знімаються на 6-10 день. Сліди від видалення ксантом є непомітними.

Іноді ксантелазми можуть виникати повторно на інших ділянках повік, тому потрібно усунути причину їх виникнення (компенсувати порушення жирового обміну чи інші хронічні захворювання).

Для консультації чи видалення ксантелазм  — звертайтесь за контактними даними!)

Валецький Юрій Юрійович — тел.: 096 696 56 63

Контакти:

розташування:

м. Луцьк, просп. Президента Грушевського, 21

Контактний телефон:
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-17:00

Слідкуйте за нами: