Підбір окулярів

Підбір окулярів. Як це відбувається?

Підбір окулярів - це невід'ємна частина роботи офтальмолога. З боку цей процес виглядає досить просто, проте це є не зовсім так...

Після перевірки гостроти зору, якщо з’ясовується, що людина не бачить потрібних 100%, ми пробуємо скоригувати зір, підбираючи окулярні лінзи.

Лінзи бувають розсіювальні (знак ➖), збиральні (знак ➕), а також астигматичні ( окрім здатності розсіювати чи збирати промені, мають вісь).

підібрати окуляри

Якщо в людини є короткозорість (міопія), то необхідно підібрати відповідну розсіювальну (➖) лінзу, якщо далекозорість — збиральну лінзу (➕). Якщо ж є астигматизм, тоді нам допоможуть циліндричні лінзи, які необхідно виставити ще й під необхідним кутом.
Часто астигматизм поєднується із короткозорістю чи далекозорістю, тоді ми поєднуємо сферичні (➕/➖) лінзи з циліндричними (📐).

Лінзи, в свою чергу, мають різну силу заломлення, що вимірюється в Діоптріях. В складних випадках підібрати необхідну лінзу, необхідної сили та, при потребі, ще й під необхідним кутом буває досить не просто та вимагає значних затрат часу.

підібрати окуляри
Халязіон видалення

Як ви зрозуміли, процес є трохи заплутаним і не зрозумілим для звичайної людини, тому краще довіритись професіоналам, оскільки тільки правильно підібрані окуляри забезпечать комфорт та хороший зір🤓 вашим очам. Натомість, при неправильно підібраних окулярах, окрім поганого зору, може виникати дискомфорт, головний біль, головокружіння та втома.

 

Для консультації та лікування  — звертайтесь за контактними даними!)

Валецький Юрій Юрійович — тел.: 096 696 56 63

Контакти:

розташування:

м. Луцьк, просп. Президента Грушевського, 21

Контактний телефон:
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-17:00

Слідкуйте за нами: