сонцезахисні окуляри

Як підібрати ПРАВИЛЬНІ сонцезахисні окуляри?

Сонцезахисні окуляри це не тільки класний літній аксесуар, вони необхідні для здоров'я очей. Тривале перебування на сонці без захисту може сприяти розвитку захворювань ока в тому числі і злоякісний новоутворів.

Тому ловіть декілька порад як підібрати "правильні" сонцезахисні окуляри:

 1. Вибирайте сонцезахисні окуляри, які блокують 99-100% UVA/UVB випромінювань. Наліпки та етикетки на окулярах деколи інформують про захист від UVA/UVB випромінювання, інші пропонують захист від UV 400. Будьте певні, обидва будуть блокувати 100% шкідливого сонячного випромінювання.

Вибрати сонцезахисні окуляри

2. Виникли сумніви щодо правдивості інформації на етикетці? В більшості оптик є ультрафіолетеві світломіри, які дозволять перевірити сонцезахисні окуляри на здатність блокувати ультрафіолетове випромінювання.
3. Чим більша площа окулярів — тим краще. Задумайтесь про покупку окулярів з найбільшою площею захисту, що захистить від потрапляння шкідливого УФ-випромінювання не лише в очі але і на повіки.

сонцезахисні окуляри

4. Чим темніше забарвлення лінз, тим кращий захист від ультрафіолету? Ні, це не так. Насправді, колір лінз не дуже важливий для захисту від ультрафіолету.
5. Не потрібно платити за окуляри як за Ferrari) Недорогі сонцезахисны окули можуть бути такими ж ефективними у боротьбі з ультрафіолетом, як і дорожчі варіанти.
6. Поляризовані лінзи в сонцезахисних окулярах зменшують бліки від навколишніх предметів. Це не забезпечить більшого захисту від сонця, проте добавить комфорту, наприклад, при керуванні авто чи при перебуванні біля водойми.

поляризовані сонцезахисні окуляри
Халязіон видалення

Шкідливе ультрафіолетове випромінювання присутнє не лише в сонячні літні дні, але і в пасморну погоду, тому доцільно користуватись сонцезахисними окулярами не лише влітку.

Для консультації та лікування  — звертайтесь за контактними даними!)

Валецький Юрій Юрійович — тел.: 096 696 56 63

Контакти:

розташування:

м. Луцьк, просп. Президента Грушевського, 21

Контактний телефон:
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-17:00

Слідкуйте за нами: