коронавірус окуліст луцьк

5 порад від окуліста під час пандемії коронавірусу

Оскільки на даний час інформація про коронавірус приходить в шаленому темпі і часто містить протилежні та запутані поради, Американська асоціація офтальмологів хоче поділитись інформацією, яка наразі є достовірною, про захист вашого зору та вашого здоров'я під час пандемії COVID-19.

1. Старайтесь не доторкатись до ваших очей та повік

Коронавірус Луцьк окуліст

Досі ви вже неодноразово чули про важливість частого миття рук, кашляння в лікоть та мінімізації доторкань до обличчя та очей. Останнє леше сказати, ніж зробити, вірно? Саме тому, тим людям які носять контактні лінзи ми рекомендуємо тимчасово користуватись окулярами, що зменшить відчуття поразення та заставить вас зупинитись перед тим. як доторкнутись до очей. Якщо ж ви і надалі хочете користуватись контактними лінзами, то з максимальною серйозністю дотримуйтесь правил гігієнти при одяганні контактнийх лінз.

2. Кон'юнктивіт є симптомом COVID-19, проте рідко

Близько 1-2% зареєстрованих випадків корнавірусу протікають із проявами кон’юнктивіту/червоного ока. Якщо у вас чи ваших близьких кон’юнктивіт — не панікуйте, особливо якщо відсутні інші, більш поширені симптоми коронавірусу, по типу кашлю, задишки та лихоманки. Віруснйи кон’юнктивіт є поширеним захворюванням, крім того весна — сезон алергій.

3. Протималярійні препарати, які використовуються при лікуванні коронавірусу, не спричинять проблем із зором

Ретинопатія Луцьк

Гідроксихлорохін, який наразі використовується при лікування коронавірсу, може викликати патологію сітківки. Проте зважаючи на те, що курс цьго препарату при лікування COVID-19 не є тривалим, то ризики практично відстуні. За данними статистики, при 5-тирічному використанні гідроксихлорохінових препаратів лише у 1-2% пацієнтів розвиваються прблеми із сітківкою. Курс лікування цими препаратуами при коронавірсу триває всього від 1 до 2 тижнів, тому боятись не потрібно. Варто наголосити, на даний момент немає науково підтверджених даних щодо ефективності використання протималярійних препаратів в лікування вірусу.

4. Запланований візит до окуліста? Передзвоніть йому попередньо для узгодження.

Якщо настав час вашого планового візиту — не спішіть, попередньо перезвоніть вашому офтальмологу та уточніть про доцільність та графік роботи лікаря та лікарні на момент пандемії. Більшість офтальмологічних центрів та відділеня зараз надають допомогу лише в ургентних випадках та стараються мінімізувати потік пацінєтів на момент пандемії коронавірусу для профілактики його розповсюдження. Якщо ж ви регулрно отримуєте підтримуючу терапію, наприклад інтравітреальні інєкції ІЕФРС при макулярній дистрофії, узгодьте з вашим окулістом необхідність та спішність проведення цих маніпуляцій.

5. Переконайтеся, що маєте необхідний резерв ваших очних ліків

Окуліст Луцьк
На час пандемії, однійє із рекомендацій є мінімізація контакту з іншими людьми чи перебування в закладах громадського призначення. Тому купіть з запасом не тільки гречку, але і медичні препарати, необхідні вам для лікування ваших захворювнь  (каплі, гелі, мазі), щоб якомога рідше виходити в аптеку. 
Інформацію взято з сайту https://www.aao.org/newsroom/news-releases/detail/six-things-to-know-about-coronavirus

Наші контакти:

розташування:

м. Луцьк, просп. Президента Грушевського, 21

Контактний телефон:
Графік роботи:

ПН-ПТ: 9:00-17:00

Слідкуйте за нами: