Лікувально-діагностичний офтальмологічний центр ВОКЛ

Вчасна діагностика - запорука успішного лікування!

Широкий спектр діагностики
Сучасне обладнання
Стаж роботи
>15 років
Тисячі задоволених пацієнтів

Наші лікувально-діагностичні можливості:

Окуліст Луцьк

Оптична когерентна томографія (ОКТ) ока

надзвичайно інформативне обстеження, що полягає у трьохвимірній пошаровій візуалізації ділянки сітківки для встановлення патологічного процесу на псевдогістологічному рівні.

Окуліст Луцьк

Ультразвукова діагностика (УЗД) ока

інформативний та безпечний спосіб
обстеження заднього відрізку ока, діагностики відшарувань сітківки чи новоутвірів.

Окуліст Луцьк

Фундус-реєстрація очного дна

візуалізація деталей очного дна для виявлення патологічних вогнищ та динаміки лікувального процесу.

Окуліст Луцьк

Лазерна десцизія вторинної катаракти

процедура,  суть якої полягає у розсіканні задньої капсули кришталика (ІОЛ) спеціальним лазером, що дозволяє значно покращити зір пацієнта із вторинною катарактою.

Окуліст Луцьк

Комп’ютерна
периметрія

комп'ютерне визначення поля зору, що необхідне на ранніх етапах діагностики глаукоми та неврологічних захворювань.

Окуліст Луцьк

Авторефрактометрія

це розрахунок клінічної рефракії, що допомагає лікарю при оптичній корекції (підборі окулярів/контактних лінз), даючи данні потрібної сили корекції.

Окуліст Луцьк

Лазерна біометрія

дозволяє отримати розміри ока, радіус кривизни рогівки, глибину передньої камери, діаметр зіниці і рогівки. Ці данні є необхідними для розрахунку сили штучного кришталика.

Окуліст Луцьк

Бесконтактна пневмопахітонометрія

дозволяє швидко та з мінімальним дискомфортом виміряти внутрішньоочний тиск (ВОТ) за допомогою спрямованого потоку повітря на рогівку

Окуліст Луцьк

Біомікроскопія

це огляд переднього чи задього відрізків ока за допомогою сучасної щілинної лампи фірми "Topcon", що дозволяє досвідченому офтальмологу запідозрити чи діагностувати більшість захворювань ока.

Окуліст Луцьк

Селективна лазерна трабекулопластика (СЛТ)

неінвазивна лазерна процедура, що ефективно покращує відтік внутрішньоочної рідини чим досягається зниження внутрішньоочного тиску. Ефективна при відкритокутовій глаукомі.

Окуліст Луцьк

Лазерна іридектомія

неінвазивна лікувальна процедура, суть якої полягає у формування маленького отвору у райдужці, що значно покращує циркуляцію внутріньоочної рідини та зменшує внутрішньоочний тиск. Ефективний метод лікування вузькокутової глаукоми.

Окуліст Луцьк

Оперативні лазерні втручання на сітківці

за допомогої лазерної системи IRIDEX IQ532
у нас є можливість проводити цілий ряд лазерних процедур для лікування та профіліктики ускладнень різноманітних захворювань сітківки при діабеті (діабетичній ретинопатії), віковій макулодистрофії та центральній серозній хоріоретинопатії.

Окуліст Луцьк

Лазерне лікування

З 2015 року у складі лікувально-діагностичного офтальмологічного центру Волинської обласної клінічної лікарні проводяться лазерні операції на задньому відрізку ока.
За 2018 рік було проведено більше 200 лазерних втручань. Оперативні лазерні втручання проводяться за допомогою сучасної лазерної системи IRIDEX IQ532
Лазерне лікування є золотим стандартом у пацієнтів із цукровим діабетом. Також, можливості лазера дозволяють проводити лікування як у мікроімпульсному режимі так і у режимі когуляції.

Наші лікарі:

Сидор Роксолана Богданівна

завідувач лікувально-діагностичного офтальмологічного центру 

Лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії, провідний спеціаліст діагностичного офтальмологічного центру, член Асоціації офтальмологів, глаукоматологів та нейроофтальмологів України.
Стаж роботи: 15 років.
Закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького (2002р.).
Основні напрями роботи: тонометрія, рефрактометрія, периметрія, УЗД ока, ОСТ макули і диска зорового нерва, розрахунок сили інтраокулярних лінз, лазерне лікування.

Галецька Оксана Орестівна

Лікар-офтальмолог поліклінічного відділення та відділення лазерних методів лікування ока, вищої кваліфікаційної категорії, член Асоціації офтальмологів, глаукоматологів та нейроофтальмологів України
Стаж роботи: 22 роки.
Закінчила Ужгородський державний університет (1995р.)
Пройшла курси: КІС по лазерній офтальмології (м.Львів), КІС «Лазери в офтальмології» (м.Одеса).
Основний напрям роботи: лазерне лікування.


Стадницький Ігор Володимирович

Лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії, провідний глаукоматолог та спеціаліст офтальмологічного центру, член Асоціації офтальмологів, глаукоматологів та нейроофтальмологів України. Стаж роботи: 31 рік.
Закінчив Одеський медичний інститут імені Пирогова (1986р.)
Основні напрями роботи: ведення пацієнтів з глаукомою, тонометрія, рефрактометрія, периметрія, УЗД ока, ОСТ макули і диска зорового нерва, розрахунок сили інтраокулярних лінз, лазерне лікування.

Відгуки наших пацієнтів

Дуже дякую за проведену діагностику! Надзвичайно професійно та зрозуміло розяснено, крута апаратура.  Буду радити вас всім!

Зверталась із мамою, у неї на фоні цукрового діабету погіршився зір. Провели курс лазеної терапії на сітківці, мама надзвичайно задоволена, періодичн будемо звертатись. Дякую!

Періодично перевіряю сіткувку, так як є макулодистрофія та цукровий діабет. Назвичайно толкові лікарі, хороша апаратура, людяний підхід. Однозначно рекомендую!

Адреса

м. Луцьк, просп. Президента Грушевського, 21
Волинська обласна клінічна лікарня, 256-258 каб.